Cykl książek
                                     „Droga Ciszy”
                    

                                                                           Jeżeli chcesz odmienić swoje życie, opanować chaos natrętnych myśli, jeżeli jesteś gotowa/y i zdeterminowana/y na zmiany, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć - zapraszam do przeczytania "Ciszy…” Lektura pozwala poznać samego siebie, pozbyć się iluzji, oraz uczy twardo stąpać po ziemi kierując się zwykłym, zdrowym rozsądkiem. Prezentuje też konkretne ćwiczenia i metody pracy nad własnym umysłem.
Książka jest I częścią cyklu: „Droga Ciszy”.


Książka przeznaczona jest dla ludzi pragnących powiększyć wiarę w siebie, rozpoznać i ugruntować własną moc. Przedstawia siedem poziomów energetyczno-psychologicznych, w jakie wyposażony jest człowiek. Każdy poziom opisuje inne sfery życia, ukazując siłę i możliwości człowieka. Systematyczne stosowanie proponowanych w niej afirmacji, sukcesywnie odmienia życie. 

Książka jest II częścią cyklu: „Droga Ciszy”.


Książka jest pewnego rodzaju wewnętrznym dialogiem człowieka z Bogiem. Bóg zdaje się do nas mówić: „Jeżeli chcesz odmienić swoje życie, odkryj ciepło Mojego Spojrzenia w sobie”. Książka pomaga usunąć poczucia samotności ukazując prawdziwą, pełną miłości relację Boga z człowiekiem. Lektura pozwala rozpoznać swoją wartość i bez zastrzeżeń pokochać siebie, odróżniając miłość własną od egoizmu.
Książka jest III częścią cyklu: „Droga Ciszy”. 


Książka zawiera epicko-liryczne rozważania na temat: Co robić, a czego unikać, by osiągnąć w życiu szczęście. Co przynosi obfitość i spełnienie. Jakie postawy ludzkie pozwolą nam rozkwitać. Jak żyć w świecie pełnym sprzeczności. Pozwala też odnaleźć spójną koncepcję rzeczywistości. Ukazuje relację człowieka z samym sobą i Źródłem. Przede wszystkim ukazuje ogrom ludzkiego potencjału. Pozwala rozumieć świat.
 Książka jest IV częścią cyklu: „Droga Ciszy”.

Opinie Czytelników i Słuchaczy